Suadiye Bakır Hurdacısı 0536 614 63 26

Suadiye Bakır Hurdacısı olarak yıllardır sizlere en iyi kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. En yüksek fiyata hurda alım ve satım için bizi arayın. En yüksek fiyata hurda alım ve satım işlerinde bizlerle irtibata geçmeden hurdalarınızı satmayınız. Başta bakır hurdası olmak üzere alımını yaptığımız diğer hurda çeşitlerimizden bazıları ; kablo, çinko, çelik, krom, alüminyum, demir,sarı , paslanmaz,  makine hurdaları, kağıt vs. aklınıza gelebilecek her türlü hurda alım satım işini yapmaktayız .

Suadiye Demir Hurda Alımı

Suadiye Bakır Hurdacısı 0536 614 6326
Suadiye Bakır Hurdacısı 0536 614 6326

Demir hurdası geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır. Kullanım alanı bu kadar geniş olan demirin geri dönüşümü oldukça önemlidir.

7 Gün 24 Saat Hizmet Seçeneği İle Sizlere En Kaliteli Hizmeti Sunuyoruz !

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Suadiye Hurda olarak gelip hurdalarınızı kapınızdan alıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ile size hiçbir zahmet vermeden hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Ölçüm işlemini şeffaf olarak sizlerle beraber yapıyoruz. Hurdalarınızı satmak için bizi arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşmak için sitede bulunan telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Suadiye Bakır Hurda Alımı

İstanbul’un birçok semtinden bakır hurdası alımı yapmaktayız Anlaşmalı olduğumuz fabrika, depo ve iş yerlerine önceden konteyner bırakarak bakır hurdası toplanmasına yardımcı olmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana geri dönüşüme hep önem veren doğayı korumak için çevreci bir anlayışla hareket ediyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için çok önemli bir olgudur. Bakır hurdalarınızı bizimle yeniden değer kazansın. İstanbul’un neresinde olursanız olun sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Suadiye Alüminyum Hurda Alımı

İstanbul’un tüm semtlerinden alüminyum hurdası alıyoruz.Anlaşmalı olduğumuz birçok fabrika ve iş yeri mevcuttur. Deneyimli çalışanlarımız ve çeşitli hurda araçlarımız ile her zaman güvenli ve temiz iş yaptığımız için tercih ediliyoruz. İş güvenliğine dikkat ederek alüminyum hurdalarınızı çevreye zarar vermeden gelip yerinde alalım. Bize 7 gün 24 saat telefon ya da e-posta ile ulaşabilirsiniz. Suadiye Hurda  olarak İstanbul’un neresinde olursanız olun yalnızca  bir telefon uzağınızdayız.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Suadiye Sarı Hurda Alımı

Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Dayanıklı, uzun ömürlü, korozyona uğramayan ve iletken yapıda olması sebebiyle pek çok sektörde kendisine kullanım alanı bulan sarı hurdası hurdacılar için oldukça değerli malzemelerdir. Sarı hurdası sıhhi tesisatta, nalburiye de, elektronikte, denizcilikte, bazı ev ve süs eşyalarının yapımında yaygın olarak kullanıldığı gibi hurda sarıda yine bu sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdacılar için oldukça değerli bir malzeme olan hurda sarı kendi içerisinde de alaşımını oluşturan metallerin oranlarına bağlı olarak sınıflandırılmaktadır. Hurda sarının bu farklı sınıfları farklı kalitededirler ve kullanım alanlarında da bazı farklılıklar bulunmaktadır.

İstanbul’da sarı hurdası alımlarımızda ödemelerimizi anında nakit olarak yapıyoruz. İşinde uzman kadromuzla sarı hurdalarınız güvenle geri dönüşüme kazandırılıyor. Bize telefon ederek güncel hurda fiyatları içerisinde sarı hurda fiyatını da öğrenebilirsiniz.

Verdiğiniz adresten hurdalarınızı alıyoruz. Hurda fiyatları için telefon ediniz.

Bizlere 7/24 numaralarımızdan Whatsapp üzerinden ya da internet sitemizdeki  e posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere yirmi yıldır en iyi en hızlı hurdacı ve en güvenilir bir şekilde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

HİZMETLERİMİZ

Suadiye Hurda Alım Satımı

Suadiye Hurda Demir Alımı

Suadiye  Hurda Alüminyum Alımı

Suadiye Hurda Bakır Alımı

Suadiye Hurda Sarı Alımı

Suadiye Hurda Çelik Alımı

Suadiye Hurda Çinko Alımı

Suadiye Hurda Krom Alımı

Suadiye Hurda Kablo Alımı

Suadiye Hurda Paslanmaz Alımı

Suadiye Hurda Kağıt Alımı

Suadiye Hurda Plastik Alımı

Suadiye Makine Hurdaları Alımı

Suadiye Hurda Pet Alımı

Suadiye Hurda Naylon Alımı