Sancaktepe Kablo Hurdacısı -0536 614 6326

Sancaktepe Kablo Hurdacısı 0536 614 6326

Sancaktepe Kablo Hurdacısı olarak firmamız Sancaktepe‘nin her mahallesinden hurdalarınızı ve geri dönüşüm ürünlerinizi alıyoruz. Günün her saati hizmetimiz mevcuttur. Eski ev eşyaları, kullanım ömrünü tamamlamış kombi hurdası, televizyon hurdası, bilgisayar ve ekipmanları hurdası, elektronik hurdalar, çamaşır makinesi  hurdası, buzdolabı hurdası, kurutma makinesi hurdası, ütü hurdası, plastik ve pet hurdası, pvc pimapen hurdası, kentsel dönüşüm hurdaları, kağıt karton hurdası ve geri dönüşümü, Sancaktepe atık kağıt toplama depo temizliği ve şantiye hurdalarınızı alıyoruz. Sancaktepe hurda alanlar olarak sizlere en hızlı kaliteli ve güvenli bir hizmet veriyoruz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır ve değerinde satılır. Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şohben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.

Sancaktepe Kablo Hurdacısı - En İyi Fiyata Hurda Alımı -0536 614 6326
Sancaktepe Kablo Hurdacısı – En İyi Fiyata Hurda Alımı -0536 614 6326

İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır..

Her çeşit hurdalarınız için aşağıdaki numaradan bizi haftanın 7 gün 24 saat bizle iletişim kurabilirsiniz.

Hurdalarınızın değerini nakit olarak ödeme yapmaktayız. Sancaktepe Hurdacı olarak bizleri arayarak ulaşabilir ve bizlere iletişim bilgilerinizi vererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Sancaktepe ‘ nin Her Yerinden Hurda Alımı Yapıyoruz !

Kenan Baytar

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26