Samandıra Kablo Hurdacısı

Samandıra Kablo Hurdacısı, kablo hurdanızı en yüksek fiyattan alıyor ve anında nakit ödemenizi yapıyoruz. Arayın hurdalarınızı en hızlı şekilde alalım. Samandıra Kablo Hurdacısı hurda ve geri dönüşüm konusunda hepimiz elimizden geldiğince dikkat edip hurda ve geri dönüşüm maddelerini ayırmalıyız. Bilişim sektöründe ve kablo lama sektöründe alt yapı yenilemede eski atık kablo larınızı satarak para kazanabilirsiniz. Kabloların ham maddesi bakır olduğu için çok değerlidir.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

 Samandıra Kablo hurdacısı elektrik ve elektronik bağlantıları kullanılır, üstü kapalıkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji hattı taşıma ürünüdür. Milyonlarca metre uzunluğunda  kablo hurda  haline gelerek doğaya bırakılıyor. Her yıl müteahhitler, otomobil geri dönüşümcüler, üretim yapan firmalar vb. ayrıştırılması zor olan ve zaman alıcı kablo atığ ını belediye çöplüklerine göndererek vahşi montaj yöntemi ile toprak gömülüdürdür.

 Samandıra Kablo Hurda  geri dönüşümü ile hurda kablo geri dönüşümü  işlemlerinde kullanılmakta olan olan kırıcı ve ayrıştırıcı üniteler ile maksimum oranda değer elde edilir.

Bizlere 7/24 numaramız Whatsapp menüsünden ya da internet sitemizdeki e posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere yirmi yıldırım en iyi ve en hızlı ve en güvenilir bir şekilde hurda alım satım servisi vermekteyiz.

Kablo hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendiriliyor. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa kablo oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınız en iyi fiyata alıyoruz.

Hurda Kablo Çeşitlerimiz

 • Kırkambar
 • Tetere Hurda kablosu
 • Antikorum Hurda Kablo 
 • Yer altı Hurda Kablo
 • PTT Hurda Kablo
 • PTT İç Hurda Kablo
 • Silikonlu Kablo Çeşitleri
 • Gazlı Fare Yemez alketen Hurda Çeşitleri
 • Enya Saf Bakırlı Enya Çeşitleri
 • Şarj Kabloları
 • Alüminyumlu Kablo
 • Havai Hattı alüminyumlu Çelik Zırhlı Kablo
 • Kağıtlı Kablo diye bir çok hurda çeşidi vardır …. Hepsi Kendince ayrı Oranlarda bakır verimine sahiptir…
Samandıra Kablo Hurdacısı
Samandıra Kablo Hurdacısı 0536 614 6326

Gelişen teknolojinin ve sanayinin arka bahçesi olan hurda dönüşümü doğru şekillerde yapıldığında; ülke ekonomisine sağlığını kullanarak, iş gücü ve enerji sarfiyatına alternatif bir çözüm oluşu ile büyük önem taşıyor.

Samandıra Kablo Hurdacısı olarak kullanım ömrünü tamamlamış ve atık hale dönüşmüş hurda kablolarınızı değerlendirip siz bunları optimize etmek en güncel fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Kablo fiyatları kablonun verimi işçiliği ve içerdiği bakır miktarına göre değişiyor ve buna bağlı olarak Hurda Kablo fiyatları çıkıyor. Kablo’nun hurdaci sı aramadan hurdalarınıza Öğren almak İçin kablonun cinsi Ebadi hangi Alanda ettik Kullanıldığı gibi Bilgileri belirtip hurda kablolarınızın resimlerini Bize whatsapp Veya posta yoluyla yollarsanız boyutu Öğren Konusunda Yardımcı olabiliriz..Hurda kablo larınızı Nakit Olarak almaktayız. Hurda kablonun yanında bakıralımları da yaparak sizlere geniş bir ürün hizmet kategorisi sunmaktayız. Sarı bakır alımı da yapmaktayız. Her çeşit sarı, sert, çinko, bakır hurdaları alırız. Elektrik kabloları ve bakır hurdalarınız için telefonumuzda. İyi günler dileriz…

TELEFON: 0536 614 6326