Samandıra Hurdacı

Samandıra Hurdacı

Samandıra hurdacı firmamız siz değerli müşterilerine tüm hurda alım ve satım konuları ile ilgili hizmet vermeye devam etmektedir. Bölgede dilediğiniz hurda ürünü için piyasadaki en yüksek fiyat aralıkları ile sizler de hurdalarınızı firmamıza satabilirsiniz. Tonaj olarak herhangi bir miktar ve ürün çeşidi fark etmeksizin firmamız aracılığı ile büyük veya küçük tüm hurdalarınızı satabilirsiniz.

Bölgesel olarak daha aktif şekilde hizmet veren Samandıra hurdacı firmamız bu konuda deneyimli ve teknik ekibimiz ile tüm hurda toplanacak alan üzerinde detaylı bir çalışma yapmaktadır. Sizler de hurda alım satımı ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak için 7/24 Samandıra hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Toplamış olduğumuz tüm hurdaları özel alanımızda ve tesisimiz içerisinde ekip arkadaşlarımız ile malzemesine göre ayrıştırmaktayız.

Çevreye karşı oldukça duyarlı bir hizmet bilinci ile çalışan tüm ekip arkadaşlarımız en küçük bir maddeyi ile yine geri dönüşüm içerisinde kullanmaktadır. Plastikler, kağıt ve kağıt ürünleri ve tabi ki tüm metaller Samandıra hurdacı firması olarak satın aldığımız hurda çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Sadece hurda olarak değerlendirilen ürünler dışında artık işlevini yitiren ve kullanmadığınız veya eskidiğini düşündüğünüz tüm beyaz eşya veya buna benzer ürünlerinizi de hurdacılık firmamız ile görüşerek satabilirsiniz.

Elinizdeki ürünlerin cinsi veya içeriği ne olursa olsun hem paraya çevirmek hem de geri dönüşümde yeniden hammaddeye çevrilmesini istemez misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken sadece Samandıra hurdacı firmamız ile iletişime geçmek. Plastik hurdacılığı ve özellikle kablo ve bakır hurdacılığı ülkemizde artık dev bir sektör haline geldi.

Geri dönüşüm alanında da sıkça hammadde üretimi için tercih edilen bu maddeler ayrıca birer servet değerinde de olabiliyor. Özellikle en pahalı hurda malzemesi olarak bilinen bakır için Samandıra hurdacı firması olarak bizler de piyasadaki en yüksek fiyatları teklif etmekteyiz. Oldukça geniş bir hizmet alanına sahip olan hurdacılık alanında uzun yıllardır hizmet veren Samandıra hurdacı firmamız değişik türdeki tüm hurda malzemelerini piyasa değerinin çok üstünde fiyat garantisi ile satın almaktadır.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın