Orhanlı Hurdacı

Orhanlı Hurdacı

Orhanlı hurdacı firmamız çevreyi koruma ilkesi ile geri dönüşüm için değerlendirebileceğiniz her türlü hurda alım satım hizmeti vermektedir. Sizler de bulunduğunuz bölgedeki hurdaları hem paraya çevirmek hem de geri dönüşüm için kullanmak istiyorsanız dilediğiniz an Orhanlı hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kağıt Hurdacılığı
Hurdacılık piyasasında en çok tercih edilen ve en çok rağbet gören ürünlerden biri olan kağıtları firma güvencemiz ile piyasadaki en yüksek fiyat aralıklarına satabilirsiniz. Öncelikli olarak kağıt olarak değerlenen hurdaların pek çok farklı alanda hammadde olarak yeniden değerlendiğini söylemek isteriz. Bunun için de kağıt ve kağıt ürünleri hurda ve geri dönüşüm için altın değerindeki malzemelerden biridir. İş yerinizde veya evinizde hurda için biriktirmiş olduğuz kağıtları kesinlikle doğaya atmamanız gerekmektedir. Bunun için Orhanlı hurdacı firmamız ile iletişme geçerek tonajı ne olursa olsun tüm kağıt hurdalarını teslim edebilirsiniz.

Kablo Hurdacılığı
Kablo hurdacılığı yine hurdacılık sektöründe en çok ilgi gören alanlardan biridir. Yalıtkan bir madde olduğu ve dışı plastik ile kaplı olduğu için kablolar çevre için de en zararlı ürünler arasında yer almaktadır. Bunun için içerisindeki bakır veya diğer materyallerden oluşan telleri ve dışındaki plastiği de yeniden üretime kazandırmak için Orhanlı hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Dilediğiniz an biriktirmiş olduğunuz kablo hurdaları uzman ekibimiz ile birlikte gelerek teslim alabiliyoruz. Bu sayede herhangi bir kablo atıktan dolayı da çevreye gelecek zararların da önüne geçmiş olabiliyoruz.

Elektronik Hurdacılık
Hem pahalı hem de en meşakkatli hurdacılık alanlarından biri olan elektronik hurdacılık alanı yine firma bünyemizde yararlanabileceğiniz hizmetler içerisinde yer alıyor. Sizler de eskimiş veya artık kullanmadığınız tüm elektronik eşyalarınızı Orhanlı hurdacı firmamız ile iletişime geçerek satabilirsiniz. Başta da belirttiğimiz gibi tonaj veya miktar ne olursa olsun firmamız her türlü hurda alım satımı hizmetlerini vermektedir. Elektronik hurdacılık alanında piyasadaki en yüksek fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca elektronik hurda malzemeler geri dönüşümde pek çok farklı alan içerisinde de kullanılabildiği için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın