Kurtköy Hurdacı

Kurtköy Hurdacı

Kurtköy Hurdacı firmamız hurdacılık alanında vermiş olduğu kaliteli ve profesyonel hizmet ile siz değerli müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Sizler de elinizde bulunan tüm hurda çeşitleri için en yüksek fiyat garantisi ile satma işlemleriniz için Kurtköy hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En çok tercih edilen hizmetlerimiz içerisinde yer alan hurda demir alımı hizmetimiz ile Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hem hızlı hem de profesyonel bir hurdacılık hizmeti alabilmek için tercih edebileceğiniz Kurtköy hurdacı firmamız uzman bir ekip ile birlikte çalışmaktadır. Geri dönüşüm için topladığımız ve satın aldığımız tüm hurda parçalarının bizler için oldukça önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bununla birlikte sizler için de doğayı korumak ve çevre kirliliğinin önüne geçmek için hurdalarınızı küçük bir parça bile olsa kesinlikle firmamıza satmanızı öneriyoruz.

Bu sayede elinizdeki kullanmadığınız 2.el eşyalarınızı veya tüm hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirme şansınız bulunuyor. Yüksek işlem hacmimiz ve kaliteli hurdacılık hizmetlerimiz ile bu sektörde öncü olan firmalar arasında yerimizi koruyoruz. Kurtköy bölgesinden dilediğiniz an bizleri arayarak tüm hurda alım işlemleriniz için ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Bakır ve metal gibi geri dönüşüm için oldukça kıymetli olan hurdaların alım işlemleri sırasında kesinlikle piyasadaki en yüksek fiyatları vermekteyiz. Bu sayede elinizdeki tüm değersiz hurdaları paraya çevirmiş oluyorsunuz.

Özellikle demir hurdasının geri dönüşümde özelliğini kaybetmediği için en çok aranan ürünlerden biri olduğunu söylemek isteriz. Bunun için de bakır ve demir gibi ürünler geri dönüşüm sırasında hammadde üretimi için en kolay dönüştürülebilen ürünler içinde yer almaktadır. Kurtköy hurdacı firması olarak bizler de geri dönüşüm tesislerine oldukça fazla tonajlarda pek çok hurda kazandırdık.

Hizmetlerimize son hızla ve kalite ile devam ediyoruz. Sizler de geri dönüşüm için kazandıracağınız en küçük bir hurda parçası ile hem çevre kirliliğinin önüne geçebilir hem de ülkemizin enerji tasarrufuna katkıda bulunmuş olacaksınız. Enerji tasarrufu ülkemizin gelişimi açısından oldukça önemli iken hurdaların hammadde için kullanılması da ithalatın daha az yapılması için oldukça önemlidir.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın