Kozyatağı Hurdacı

Kozyatağı Hurdacı

Kozyatağı hurdacı firmamız hızlı ve güvenli hurdacılık hizmeti vermektedir. Belirttiğiniz adrese anında uzman ekip ile birlikte ulaşarak alandaki hurdaları almaktayız. Sizler de tonaj olarak ayırmış olduğunuz Hurdaların en yüksek fiyatlara alınmasını istiyorsanız Kozyatağı hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin talep ve önerlerini her daim ilke edinmiş olan firmamız her türlü hurda işlemleri için sizlerin yanınızda olmaya devam ediyor.

En çok para eden ve en değerli hurda çeşidi olarak bilinen bakır hurdalarınızı piyasadaki en yüksek fiyat teklifleri ile satın alıyoruz. Ayrıca tonaj olarak ne kadar yüksek miktarda bakır gibi değerli hurda satma işlemleriniz olursa olsun hepsini nakit ödeme karşılığında alabilmekteyiz. Bizleri sadece Kozyatağı bölgesinden dilediğiniz bölgeden endüstriyel hurdalar için de arayabilirsiniz. Özellikle endüstriyel mutfak malzemeleri ve plastikler de en çok satın alınan hurda çeşitleri içerisinde yer almaktadır.

Hurda veya 2.el ürün satımı için de dilediğiniz an Kozyatağı hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 2.el endüstriyel malzemeler ise hurdalardan biraz daha farklı olarak fiyat aralıklarına sahip olabilmektedir. Bunun için de gerekli piyasa araştırması yapılmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak alım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kozyatağı hurdacı firmamız her türden hurda ve diğer 2. el malzeme alım ve satımı ile ilgili hizmet vermektedir.

Endüstriyel malzeme olarak değerlendirilen ikinci el dondurucular, beyaz eşya ürünleri, dolaplar, ocaklar, kuzineler ve diğer makineler de yine almakta olduğumuz ürünler içerisinde yer almaktadır.
Hem hurda hem de belirttiğimiz diğer tüm malzeme alımları için detaylı fiyat bilgisi almak isterseniz Kozyatağı hurdacı firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Özellikle eski oteller ve binalardan alınacak olan toplu hurda ve malzemeler için telefon ile randevu almanız rica olunur.

Genellikle belli başlı hurda malzemelerinin fiyat aralıkları piyasada belirli olabilmektedir. Ancak endüstriyel malzeme olarak satmak istediğiniz ürünler üzerinde gerekli inceleme yapılarak geri dönüşüme kazandırılacak olan ürünler için fiyat araştırması yapılmaktadır. Kozyatağı hurdacı firması olarak hem hurda hem de diğer tüm malzemelerin alımlarını en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın