Kaynarca Hurdacı

Kaynarca Hurdacı

Kaynarca hurdacı firması olarak her türdeki hurdaların alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizler de elinizde olan hurdaları satarak paraya dönüştürmek ve doğaya da bir katkıda bulunmak istiyorsanız Kaynarca hurdacı firmamız ile dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayatımızda sürekli olarak atıklar ile karşı karşıya kalıyoruz. Evinizden çıkarttığınız eski eşyalar kağıtlar, plastikler, camlar, kablolar veya çok daha fazlası.

İş yeriniz için de yine gün içerisinde pek çok atığı doğaya veya çöpe atıyor olabilirsiniz. Ancak çevreyi korumak için ortaya çıkan tüm hurdaları geri dönüşüm için değerlendirebilirsiniz. Bunun için ise 7/24 Kaynarca hurdacı firmamız ile iletişime geçerek alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Satma istediğiniz hurda cinsi ne olursa olsun kesinlikle piyasa değerinin oldukça üzerinde bir fiyat ile sizlerden teslim almaktayız.

Sizler de bölgenizde biriken hurdaları değerlendirmek ve nakit paraya çevirmek istiyorsanız Kaynarca hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Özelikle en çok teslim aldığımız ve en yüksek fiyat değerine sahip olan hurda çeşitleri içerisinde kablo ve bakır hurdalar yer almaktadır. Elinizde bulunan hurdaların miktarı ve cinsi kesinlikle önemli değildir. Firmamızı arayarak belirttiğiniz adrese ekip arkadaşlarımızı anında yönlendirerek hurdaları alandan temizleyerek teslim alabiliyoruz. Bu sayede sizler hem etrafınızdaki hurdalardan kurtulabilir hem de hammadde üretimi için geri dönüşümde kullanılacak olan ürünleri yeniden değerlendirmiş olacaksınız.

En değerli hurda çeşidi bakır hurdalardır. Hurda piyasası incelendiğinde en yükse fiyat değerinin soyma bakır hurdalara verildiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte geri dönüşüm için de yine fabrikaların hammadde olarak genellikle bakırları tercih ettiği için de yüksek fiyat verilmektedir. Kaynarca hurdacı firması olarak sadece adres bilgileri ile belirttiğiniz adresten soyma bakır hurdalarınızı uygun fiyat teklifleri ile teslim alabiliyoruz.

Sanayi gibi alanlarda en çok ortaya çıkan araba parçaları, plastikler ve en önemlisi de artık kullanılamayacak olan aküler de yine en değerli hurda çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Uzun yıllara dayanan hurdacılık deneyimi ve geri dönüşüm alanında vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile Kaynarca hurdacı firmamız tüm hurda çeşitleri için siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın