Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı işletmelerde, evlerde veya yıkımı söz konusu binalarda bulunan hurda malzemeleri doğru fiyatlarla satın alma hizmetimizdir. Kartal Hurda firması ile çalışarak elinizdeki fazlalık, eskimiş veya bozulmuş malzeme ve eşyalarınızı kolayca elden çıkarabilirsiniz. Geniş personel kadrosu, teknolojik araç ve makine donanımıyla hizmet veren firmamız sayesinde artık en yakın hurdacı arayışına son verebilirsiniz.

Hurda satışı yapmak için bize adresinizi, gün ve saati bildirmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz ön incelemeden sonra hangi araç ve makinelerle işlem yapılacağını tespit eder. Hurda alışı işlemi sırasında çevreye zarar verilmez. Kartal Hurdacı güvenilir ve kaliteli hizmet veren kurumsal bir işletmedir. Fiyat politikamız gereği müşterilerimize güncel ve gerçek hurdacı fiyatları üzerinden ödeme yapıyoruz. Ne yazık ki günümüzde hurda firmaları müşterilerine farklı fiyatlar verebilmekte ve çoğu zaman düşük fiyata alım yapabilmektedir.

İhtiyacınız dışındaki eşya ve malzemeleri doğru fiyata satmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekibimiz hurdalarınızı hassas tartı cihazları ile tartmaktadır. Çalışmamız sürecinde sizlere verdiğimiz fiyat geçerli olacaktır. Ödemelerimiz hızlı bir şekilde yapılır. İlerleyen teknoloji ile beraber hurdacılık sektörü de ekonominin değerli bir öğesi haline gelmiştir. Atılarak zarara neden olan veya çevreye zararlı malzemeler hurdacılar tarafından alınır ve ayrıştırma işlemine tabi tutulur.

Daha sonra geri dönüşüm tesislerinde işlenen malzemeler, ekonomide tekrar kullanılmak üzere hammaddelere dönüşür. Böylece hem tasarruf sağlanır hem de çevre kirliliğinin önüne geçilebilir.
Hurda çeşitleri arasında en çok alınan ürünlerin başında metal malzemeler gelir. Çelik, bakır, alüminyum ve demir gibi maddelerin yanında, nikel, krom ve pirinç gibi maddeler de geri dönüşüm için hurdacılar tarafından satın alınır.

Plastik, kauçuk, ahşap ve kağıt malzemeler de yeniden işlenerek üretim zincirine dahil edilebilir. Eskimiş beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar da hurda firmalarına satışını yapabileceğiniz ürünler arasındadır. Kartal Hurda firmamızın uygun fiyatları ve hızlı hizmeti hakkında sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın