Kadosan Hurdacı

Kadosan Hurdacı

Kadosan hurdacı firması alanında uzman ekibi ile yeni nesil hurdacılık sektöründe sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdacılık bildiğiniz üzere en eski meslek kollarından biridir. Günümüzde hurdacılığın önemi çevre kirliliği ile ilgili bir kez daha anlaşılmıştır. Geri dönüşüm ve hurdacılık mesleğinin birbiri ile oldukça yakın ilişki içerisinde olduğunu söylemek mümkündür.

Sizler de ev veya iş yerlerinizde hurda olarak düşündüğünüz her bir atığı veya eşyayı çöpe atmak yerine Kadosan hurdacı firmamız ile iletişime geçerek teslim edebilirsiniz. Kullanacağımız en küçük bir hurda parçasının bile fabrikalar için oldukça gerekli ve önemli olan hammaddelerin yapılması için gerekli olduğunu hatırlatmak isteriz. Kağıt hurdacılığı alanında da oldukça geniş bir hizmet vermekte olan Kadosan hurdacı firmamız bu konuda uzman ekibi ile de kısa sürede belirttiğiniz bölgedeki hurdaları teslim almaktadır.

Satmak istediğiniz hurdaların miktarı Kadosan hurdacı firması olarak bizler için hiç önemli değildir. Alacağımız tüm hurda parçalarını piyasa değerinin üzerinde sizlerden teslim almaktayız ve ödemesini da anında gerçekleştirmekteyiz. Kadosan hurdacı firması olarak demir, kağıt, bakır, şantiye atıkları ve plastik gibi pek çok hurda için hizmet vermeye devam ediyoruz. Elinizde kablo veya pek çok miktarda plastik atık var ise bu hurdaları kesinlikle doğaya veya çöpe atmamanızı belirtmek isteriz.

Yeniden değerlendirme ve geri dönüşüm için oldukça uygun yapıda olan bu hurdaları Kadosan hurdacı firmamızı arayarak satabilirsiniz. Toprağa veya doğaya atacağınız bir küçük plastiğin bile çevreye oldukça zararları vardır. Bunun için evinizde biriktirdiğiniz veya iş yerlerinizde ya da şantiye alanlarında meydana çıkan tüm atık hurdaları atmak yerine Kadosan hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Anında belirttiğiniz adrese gelecek olan uzman ekibimiz bölgedeki tüm hurdaları alarak sizlere daha temiz bir alan bırakacaktır. Gemi ve kalorifer gibi diğer tüm büyük hurda malzemeleri için de yine sektörde hurdacılık alanında öncü olan Kadosan hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eskimiş olan kombi, kalorifer petekleri ve diğer tüm eski binalardaki hurdaları da itina ile gelerek tesisatlarından ayırarak hurda olarak satın alabilmekteyiz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın