Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı elinizde bulunan ve hurda sınıfına giren her türlü malzeme ve eşyayı değerinde hurda fiyatlarıyla satın alan kurumsal bir firmadır. Hurdacılık son yıllarda önemi giderek artan sektörlerden biridir. Bir zamanlar küçük işletmeler halinde olan hurdacılık sektörü günümüzde gelişerek büyük firmalar halini almıştır. Güncel hurda alım araçları ve hurdaya uygun iş makineleri firmamızda bulunmaktadır.

Hurda alımı çalışmalarımızda çevreye zarar verilmez. Ön çalışma yapılarak nasıl bir çalışma yapılacağı önceden belirlenir. Yüksek miktarda hurdalar için de, en yakın hurdacı araştırmanıza gerek kalmadan bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel firmamız, değerli ilçemiz Kadıköy’de ve İstanbul’da hurdacı hizmetleri vermektedir. Elinizdeki atık ya da eski ürünlerin hangi gün ve saatte, ne kadar süreyle toplanacağı önceden tespit edilir.

Deneyimli ekibimiz size uygun bir zamanda gelerek, kısa sürede malzemeleri toplayarak tesislerimize gönderir. Kadıköy Hurdacı tesislerimizde elde edilen eşya veya malzemeler ayrıştırılır. Bozuk, tamiri zor veya çürümeye terk edilmiş eşyalarınız firmamız tarafından satın alınmaktadır. Hurda eşya alımı sınıfına giren ürünler ise beyaz eşyalar ve elektronik cihazlardır. Kombiler, buzdolapları, çamaşır makineleri, klimalar, iş makineleri ve kombiler gibi hurda haline gelmiş her türlü eşya hurda olarak alınır ve tesislerimizde ayrıştırılır.

Hurdacılık sektörü doğaya ve ekonomiye büyük katkılar sağlar. Eşyalar işlendikten sonra geri dönüşüm merkezlerine aktarılır. Bu aşamada eşya içindeki kullanılabilir malzemeler hammaddeye dönüşerek üretim zincirine geri kazandırılır. Ahşap, plastik, kağıt ve kablo gibi fazlalık ürünler de tesislerimizde değerlendirilir ve geri dönüşüm işlemlerine tabi tutulur. Firmamıza elinizde bulunan metal ve diğer hammadde ürünlerini uygun fiyatla satabilirsiniz.

En fazla aldığımız maddeler arasında, demir, çelik, alüminyum, krom, çinko, sarı hurda ve bakır yer almaktadır. Hurda ürünlerinizin ağırlığı ekibimiz tarafından kullanılan hassas ölçülü tartılar tarafından tespit edilir. Kadıköy hurdacı firması sizlere gerçek ve güncel fiyatlar üzerinden ödeme yapmaktadır. Kadıköy hurdacı yüksek hurda fiyatları üzerinden alım yapar. Hızlı hizmet ve fiyat politikamızla ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın