Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı 0536 614 6326 İstanbul Hurdacı

Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı

Hurda kablo bakır sarı hurdacısı olarak İstanbul ve çevre illerde yaklaşık 20 senedir hurda alım satımını yapmaktayız. En hızlı hizmeti sunuyoruz. Hurda kablo bakır sarı hurdacısı olarak en güvenilir , en kaliteli ve en yüksek fiyattan hurdalarınızı satmak isterseniz bizleri aşağıdaki link ve telefon bağlantılarımızdan ulaşabilirsiniz. Hurdalarınıza değer katıyoruz. Hem geri dönüşüme hemde hep birlikte bir ekip olarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Hurda kablo bakır sarı hurdacısı olarak KABLO BAKIR SARI HURDALARINIZI ve diğer hurdalarınızı bizimle konuşmadan asla satmayınız !

Bakır Hurdacısı 

Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı 0536 614 63 26 İstanbul
Hurda Kablo Bakır Sarı Hurdacısı 0536 614 63 26 İstanbul

    Bakır Hurdacısı olarak 20 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.İstanbul’un  bütün semtlerinden hurda alım satım işlerinizi yapıyoruz. Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır , üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Sanayi ve ham madde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olurken, eski çağlarda da kısıtlı imkanlar içinde bakırın kullanışlı olması, eskiden beridir bakırın insan yaşamı için önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştur.

Bakır  Hurdacısı her zaman en yüksek kurdan Hurda Bakırlarınızı almakta olup, ücretsiz ekspertiz ve nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hurda Bakırlarınız için ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilir.. Hurda Bakırlarınızın durumu ve değeri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bakır  Hurdacısı olarak firmamıza  0536 614 63 26 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saati doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bakır hurdalarınız geri dönüşüme katkı sağlaması amacı ile kablo soyma, lama, kırkambar bakır, kromlarınız ve bakır hurdalarınız toptan olarak değerinde adresinizden tartım işlemlerinden sonra  alınır.

Sarı Hurdacısı

Sarı hurdacısı olaarak her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır, satılır. Anadolu Hurda Metal hurda /geri dönüşüm sektöründe yıllardır faaliyet göstermekte ve yerinde nakit ödeme sistemiyle hurdalarınızı değerinde almaktadır. Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

İstanbul’un Bütün İlçelerinde Hurda Alımlarınızı Yapıyoruz !

Hizmet Verdiğimiz İlçelerimiz

Kadıköy Sarı Hurdası Alımı

Ümraniye Sarı Hurdası Alım

Ataşehir Sarı Hurdası  Alımı

Üsküdar Sarı Hurda Alımı

Çekmeköy Sarı Hurdası Alımı

Sancaktepe Sarı Hurda Alımı

Maltepe Sarı Hurdası Alımı

Sultanbeyli Sarı Hurda Alımı

Pendik Sarı Hurdası Alımı

Kartal Sarı Hurda Alımı

Tuzla Sarı Hurdası Alımı

Gebze Sarı Hurda Alımı

Sarı Hurdacısı olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde hurda SARI ve diğer bütün hurda eşyalarınızı,2.el eşyalarınızın alım-satım işlerinizi yapıyoruz. 20 yıldır hurdacılık sektöründe sizlere en kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilmek için ekibimizle beraber elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sarı hurdanızı bizleri aramadan ekibimizden bilgi almadan asla satmayınız. Bizlere birazdan aşağıda vereceğimiz tıkla ara ve whatsapp mesaj gönder linklerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Kablo Hurdacısı

Kablo elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür.  Hurda ve geri dönüşüm konusunda hepimiz elimizden geldiğince dikkat edip hurda ve geri dönüşüm maddelerini ayırmalıyız. Bilişim sektöründe ve kablolama sektöründe alt yapı yenilemede eski atık kablolarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Kabloların ham maddesi bakır olduğu için çok değerlidir.

 Kablo elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür. Milyonlarca metre uzunluğunda kablo hurda haline gelerek doğaya bırakılmaktadır. Her yıl müteahhitler, otomobil geri dönüşümcüler, üretim yapan firmalar vb. ayrıştırılması zor olan ve zaman alıcı kablo atığını belediye çöplüklerine göndererek vahşi depolama yöntemi ile toprak altına gömdürmektedir.

 Kablo Hurda geri dönüşümü ile hurda kablo geri dönüşüm süreçlerinde kullanılmakta olan kırıcı ve ayrıştırıcı üniteler ile maksimum oranda değerli metal elde edilmektedir.

Hurda Kablo Çeşitlerimiz

 • Kırkambar
 • Tetere Hurda kablosu
 • Antikorum Hurda Kablosu 
 • Yer altı Hurda Kablo
 • PTT Hurda Kablo
 • PTT İç Hurda Kablo
 • Silikonlu Kablo Çeşitleri
 • Gazlı Fare Yemez alketen Hurda Çeşitleri
 • Enya Saf Bakırlı Enya Çeşitleri
 • Şarj Kabloları
 • Alüminyumlu Kablo
 • Havai Hattı alüminyumlu Çelik Zırhlı Kablo
 • Kağıtlı Kablo diye bir çok hurda çeşidi bulunmaktadır…. Hepsi Kendince ayrı Oranlarda bakır verimine sahiptir…

Gelişen teknolojinin ve sanayinin arka bahçesi olan hurda dönüşümü doğru şekillerde yapıldığında; ülke ekonomisine sağladığı katkı, iş gücü ve enerji sarfiyatına alternatif bir çözüm oluşu ile büyük önem taşımaktadır.

Kablo Hurdacısı olarak kullanım ömrünü tamamlamış ve atık hale dönüşmüş hurda kablolarınızı değerlendirip siz müşterilerimize en güncel fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. Kablo fiyatları kablonun verimi işçiliği ve içerisindeki bakır miktarına göre değişmektedir ve buna bağlı olarak Hurda Kablo fiyatları değişim göstermektedir. Kablo hurdacısı aramadan hurdalarınıza fiyat almak İçin kablonun cinsi ebadı ve hangi alanda kullanıldığı gibi bilgileri belirtip hurda kablolarınızın resimlerini bize whatsapp veya mail yoluyla yollarsanız size fiyat konusunda yardımcı olabiliriz..Hurda kablolarınızı nakit olarak almaktayız. Hurda kablonun yanında bakır alımları da yaparak sizlere geniş bir ürün hizmet kategorisi sunmaktayız.  Sarı bakır alımı da yapmaktayız. Her türlü sarı, sert, çinko, bakır hurdaları alırız. Elektrik kabloları ve bakır hurdalarınız için telefonumuz aşağıda hemen iletişime geçiniz.

TELEFON: 0536 614 6326

Alımını Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri :

 • Her Çeşit Kablo Alımı
 • Bakır Hurdası Alımı
 • Soyma Bakır Alımı
 • Krom Hurdası Alımı
 • Kurşun Hurdası Alımı
 • Alüminyum Hurdası Alımı
 • Profil Alüminyum Alımı
 • Sert Hurda Alımı
 • Akümülatör ( AKÜ ) Alımı
 • Dkp Hurda Alımı
 • Hurda Beyaz Eşya Alımı
 • Madeni Hurda Alımı
 • Hurda Demir Alımı
 • Hurda Demir Talaşı Alımı
 • Sac Hurda Alımları Alımı

BOSTANCI HURDA METAL TİCARET

DEPO VE OFİS: FERHATPAŞA  MAH. 49. SOKAK ATAŞEHİR/İSTANBUL

GSM : 0536 614 6326

İyi Günler…!