Göztepe Hurdacısı

Göztepe Hurdacısı, olarak Göztepe semtindeki iş yeri ev depo ve ofislerinizde çıkan her türlü metal kağıt ve plastik hurdalarınızı değerinde nelerdir .. Elektronik kantarla tartı, taşıma, yükleme içindir firmamız tarafından yapılan yapılardır. Göztepe Hurda  olarak her zaman boyutu iyi hizmet için hazırız.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Demir Hurdası Alımı Göztepe Hurdacısı

Demir metali hurda sektöründe büyük bir öneme sahiptir. Demir hurdası altında . Kullanım alanının Geniş Olması geri dönüşümünün kolay Olması Ettik demir hurdası nın önemini arttırmaktadır. Göztepe Hurdacısı

En güncel hurda demir fiyatları nı bizden öğrenirsiniz .. Hurdanızı değerini kaybetmeden en güncel fiyatıyla almaktayız.

Göztepe Hurdacı-Hurdalarınız Bizimle Değer Kazansın! - 0536614 63 26
Göztepe Hurdacı-Hurdalarınız Bizimle Değer Kazansın! – 0536614 63 26

Demir hurdanızı gelip yerinde alırız. Boyut hiçbir zahmet vermeden, nakliye derdi olmadan ödemeyi anında yaparız. Demir hurdalarınızı anında nakite dönüştürmek için bizi bekliyoruz.

Hurda Bakır Alımı Göztepe Hurdacısı

 Bakır hurdası  şu an dünyanın her yerinde bulunmaktadır. Diğerleri ile ilgili hurda ya ayrılabilecek tr değerli metal dir. Çünkü bakırdan yapılan ürünler halen çok metal üretmektedir ve bunun neticesinde sürekli hurda bakır metaline ihtiyaç duyulmaktadır.

Bakır hurdası Diğer değerli METALLERDEN Farklı Olarak şu bir Için Bir çok alım yapan firma Tarafından ilgi duyulan Bir metaldir.Bakır hurdalarınız fabrikaya KULLANIN eritilip tekrardan kablo, sac bakır, evde Veya işyerlerinde Kullanılan elektirikli ev Veya iş yerlerinde Kullanılan makınaların motoruna sarılan Bakırlar Olarak Ekonomiye .BIZ hurdacılar bu meslekte büyük bir rol oynamaktayız.

7/24 içerir biz her türlü geri dönüşümü olan her türlü hurda alım satım yapan güvenilir bir firma olarak bizlere her türlü soru ya da sorunlarınız için.
Hurda görüşüğünüz ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Göztepe Hurdacısı Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum metali ulaşım , ambalaj , inşaat , mutfak eşyası yapımı, elektrik iletiminde , makine imalatı gibi kullanılır. Hafif ve işlenmesi kolay bir metaldir. Yüksek korozyon direnci gibi üstün özelliğe sahiptir. Demirden sonra en çok kullanılan metaldir. Ani darbelere karşı dayanıklıdır ve ısı ve elektriği bakır kadar iyi iletir. Kullanım Alanı Oldukca Fazla Olan alüminyum , hurda sektörü içinde de büyük yer kapısını. Çünkü alüminyum ve alaşımlarının ham maddeden üretilmesi çok daha zahmetli ve ekonomik bir durumdur.Alüminyum, alüminyum hurdasından üretilmesi gerektiğinden olumsuz durumun önüne geçmektedir.

Her türlü alüminyum hurdasını satın alarak geri dönüşüm işlemine tabi tutar.  Ara iş alüminyum hurdası, ofset matbaa kalıbı alüminyum hurdası, imalat artığı alüminyum hurdası, Profili alüminyum hurdası, talaş alüminyum hurdası, aklobant alüminyum hurdası, araba jant alüminyum hurdaları, kutu içecek alüminyum hurdası, sert Ettik Yumuşak alüminyum hurdası, makine alüminyum hurdası gibi birçok alüminyum ve alaşımı hurdasını adresten teslim alıyoruz.

Göztepe Hurdacısı Pirinç (Sarı) Hurdası Alımı

Sarı hurda , piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi şekilde yapıyoruz.

Sarı oldukça kolay işlenebilir bir maden olduğu için dövülebilirliği en üst düzeydedir. pirinç; bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismine verilen addır. Pirinçler, parlak, çinko oranı yükseldikçe beyaza doğru giden sarı renkli alaşımlardır. Pirinçler dekorasyon süsleme işlerinde, yüzük , küpe , broş ve kolye yapımında kullanılır. Pirinçlerden müzik aletleri, raptiye çivileri, makine parçaları da yapıldığı içindir.

Göztepe Hurdacısı Çinko Hurdası Alımı

Çinko madeni, demir ve alüminyum dan sonra sanayide en çok kullanılan ve aranan metallarin kullanılır. Demir ve çeliğin korazyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan pirinç ve özel alaşımların yapımında, ayrıca kaplama kaplama malzemeleri, lastik ve pil yapımında önemli miktarlarda çinko kullanılır. Ülkemiz, çinko üretimini madenlerden ve hurda atıklarından elde edilir.

Bizlere 7/24 numaralarımızdan Whatsapp üzerinden ya da internet sitemizdeki e posta adresimizden oluşur. Sizlere yirmi yıldır en iyi en hızlı ve en güvenilir bir şekilde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Satın almak için gerekli hurda çeşitlerinizi belirtiyor.

 • Göztepe Demir hurdası alımı
 • Göztepe Bakır Hurdacısı
 • Göztepe Kablo hurdası alımı
 • Göztepe Paslanmaz hurdası alımı
 • Makina parçası hurdası alımı
 • Alüminyum hurdası alımı
 • Motor hurdası alımı
 • DKP hurdası alımı
 • Kurşun hurdası alımı
 • Kağıt hurdası alımı
 • Sarı hurdası alımı
 • Pirinç hurdası alımı
 • Plastik hurdası alımı
 • Akü hurdası alımı
 • Krom hurdası alımı
 • Bronz hurdası alımı
 • Karton hurdası alımı
 • Kağıt hurdası alımı
 • Sökülecek hurda hurdası alımı
 • Bina yıkım hurdası alımı
 • Fabrika yıkım hurdası alımı
 • Fabrika söküm işleri hurdası alımı

Göztepe Hurdacısı Hurdamı Nasıl Değerlendiririm?

Hurdanızı satmak mı? önce elinizdeki hurda kabaca miktarını gözlemleyin, daha sonra iletişim araçları ile ilgili whatsapp programını kullanın ile birkaç fotoğrafını çekip bizlerin iletişim adreslerine yol açar. 

Hurdarınızı bizden fiyat almadan satmayınız. Hurdalarınız bizim değer bulsun. İyi günler dileriz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26