Firmamız Hakkında

Anasayfa » Firmamız Hakkında

Baytar Metal olarak faaliyetlerine başlamış olan kurumsal firmamız; tüm ilçelere hizmet sağlar. Kapsamlı ve geniş bir bölgede hurda alım satım işlemlerini yürütmekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla hurdalarınızı gerçek fiyatları üzerinden alır. Farklı türden ve çok sayıda ortaya çıkmakta olan hurdalar, zamanlar fazlasıyla yaşam alanlarında, bahçelerde, yer tutar ve adeta hurda yığınlarına dönüşür. Bu gibi durumlara maruz kalan ya da maruz kalmak istemeyen müşterilerimiz için yerinde alım hizmeti sağlıyoruz.

Ekonomik anlamda hurda yığınları bütçenize olumlu katkı sağlarken diğer bir yandan da hurdaların çevreye kazandırılması anlamında manevi olarak büyük bir fayda sağlamış olmaktasınız. Firmamız bu faydanın oluşabilmesi adına, hurda biriktirmekte olan kişilerden hurda, alüminyum, çinko, krom ,kablo , kağıt , plastik, sarı, bakır ve kablo gibi farklı türen ürünleri yerinden alıyoruz.

Sağlıklı bir geri dönüşümün ortaya çıkabilmesi adına, en gelişmiş şekilde donanıma sahip tesislerimizde hepsini bir araya toparlıyoruz. Akabinde kendi arasında farklılık göstermekte olan hurda malzemeleri, aynı gruplara ayrıştırarak daha kullanılabilir bir hale getiriyoruz.

Ambalajlama sektöründe, sanayi tesislerinde ve günlük yaşamın pek çok farklı noktasında yeniden kullanım imkânı sunabilmek için topluyoruz. Toplamakta olduğumu her bir hurda malzeme ziyan edilmeksizin geri dönüşüm fabrikalarındaki yerini almaktadır. Kısa bir süre içerisine hayata geçirilen hurdalar, sizlerin bütçesine katkı sağlarken diğer bir yandan da geleceğimize büyük bir tasarruf kazandırmaktadır. Yetkili bir kurumsal firma olarak geniş araç filolarımızı kullanarak toptan hurda alımlarını kısa süreler içerisinde sağlıyoruz.

Oldukça teferruatlı ve zorlu bir iş olan hurda alım satım işlemleri için daha gelişmiş vinç ve forklif gibi ekipmanları kullanarak ağır hurdaları satın alıyoruz. Hurda alım ve satım işlemlerinde müşterilerimiz adres vermenin dışında hiçbir işe elini sürmemektedir. Deneyimli ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımız ile verilen adres bilgisine gidilerek tüm işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede sizler kendi işinizden olmadan hurdalarınızı kolayca paraya dönüştürebilir aynı zamanda da hurdalar tarafında işgal edilen yaşam alanlarınız yeniden kullanabilirsiniz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın