Fındıklı Hurdacı – Hurdalarınızı Kolayca Satın – 0536 614 6326

Fındıklı Hurdacı

Fındıklı Hurdacı olarak Fındıklı merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Fındıklı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Fındıklı Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız.Fındıklı hurda alanlar olarak size en iyi hizmeti vermekteyiz.

Fındıklı’da sanayi hurdaları, elektronik hurdaları, ev ofis ve iş yeri hurdaları, kablo hurdalarınızı değerinde nakit alım yapıyoruz. Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Fındıklı Hurdacı - 0536 614 6326
Fındıklı Hurdacı – 0536 614 6326

Her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır, satılır. Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şöfben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.

İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır..

Her çeşit hurdalarınız için aşağıdaki numaradan bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bizlere 7/24 numaralarımızdan Whatsapp üzerinden ya da internet sitemizdeki  e posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere yirmi yıldır en iyi en hızlı ve en güvenilir bir şekilde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  TIKLA ARA
WHATSAPP MESAJ BUTONU 0536 614 6326

 Başlıca hizmetlerimiz ve ilgilendiğimiz hurda alımları :

  • Kablo Hurdası Alımı
  •  Sarı Hurdası Alımı
  •  Bakır Hurdası Alımı
  •  Krom Hurdası Alımı
  •  Kurşun Hurdası Alımı
  •  Alüminyum Hurdası Alımı
  • Sert Hurdası Alımı
  • Akümülatör ( AKÜ ) Hurdası Alımı
  •  Hurda Beyaz Eşya Alımı
  •  Hurda Demir Alımı

Ayrıca her nevi kağıt, plastik, gümüş antika, maden ve karışık hurdalarınız için bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. İyi günler dileriz…