Dudullu Hurdacı – En İyi Fiyatı Veriyoruz! – 0536 614 6326

Dudullu Hurdacı

Dudullu Hurdacı olarak Dudullu merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Dudullu bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Dudullu Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Dudullu hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz…

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Dudullu Hurdacı 0536 614 6326

Dudullu Hurdacı olarak Dudullu‘da sanayi hurdaları, elektronik hurdaları, ev ofis ve iş yeri hurdaları, kablo hurdalarınızı değerinde nakit alım yapıyoruz. Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır ve değerinde satılır. Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şöfben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.

İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır..

Her çeşit hurdalarınız için aşağıdaki numaradan bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Bizlere 7/24 numaralarımızdan Whatsapp üzerinden ya da internet sitemizdeki  e posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere yirmi yıldır en iyi en hızlı ve en güvenilir bir şekilde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Tıkla Ara

Başlıca hizmetlerimiz ve ilgilendiğimiz hurda alımları aşağıdaki gibidir.

  • Kablo Hurdası Alımı
  •  Sarı Hurdası Alımı
  •  Bakır Hurdası Alımı
  •  Krom Hurdası Alımı
  •  Hurda Demir Alımı
  •  Kurşun Hurdası Alımı
  •  Alüminyum Hurdası Alımı
  • Sert Hurdası Alımı
  • Akümülatör ( AKÜ ) Hurdası Alımı
  •  Hurda Beyaz Eşya Alımı

Ayrıca her nevi kağıt, plastik, gümüş antika, maden ve karışık hurdalarınız için bizi arayıp fiyat alabilirsiniz.