Dilovası Hurdacı

Dilovası Hurdacı

Dilovası hurdacı firması olarak hurdaya çıkan tüm ürünlerini alarak geri dönüşüm için değerlendiriyoruz. Bildiğiniz üzere hurdalar geri dönüşüm için en önemli etkenlerden biridir. Sizler de biriktirmiş olduğunuz hurdalarınızı ne yapacağınızı bilemiyor iseniz Dilovası Hurda olarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik olarak değerinde aldığımız hurdaları alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile en uygun şekilde değerlendirerek yeniden kullanım için kazandırıyoruz.

Kağıt, krom, bakır, çinko, kablo, elektronik eşya veya diğer tüm plastik atıklarınızı hurda olarak değerinde sizlerden gelip almaktayız. Her bir atığın geri dönüşüm için oldukça önemli olduğunu bilmenizde yarar var. Çevre kirliliğini önlemek adına özellikle son dönemlerde geri dönüşüm ile ilgili büyük atılımlar yapılmaya başlandı. Özellikle geri dönüşüm tesisleri bu konuda büyük görevler üstlenmektedir. Bizler de Dilovası Hurdacı firması olarak elinizde bulunan tüm hurda parçalarını alarak geri dönüşüm için değerlendirmekteyiz.

Madde olarak içeriği ne olursa olsun tüm hurdaları değerlendirerek hammadde haline getirmekteyiz. Bu sayede hurda veya çöp olarak gördüğünüz tüm eşyalarınız yeni malzemelerin ve eşyaların üretilmesi için tekrar kullanılabilecek hale gelmektedir. Doğaya katkı sağlamak amacı ile kurulan firmamız Dilovası hurdacı olarak çevreye duymuş olduğumuz saygıyı hizmet kalitemizde de korumaya devam ediyoruz. Almış olduğumuz hurdaları değerlendirerek geri dönüşüm aşaması ve sonraki aşamalarda da alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız ve tesisimiz ile hammadde olarak geri kazandırıyoruz.

Elinizde bulunan hurdaların cinsinin önemli olmadığını ayrıca belirtmek isteriz. Kağıt parçaları, plastik atıklar veya demir ve çelik maddeler… Hangi cins kullanmadığınız ürün veya eşya var ise hepsini hurda olarak yeniden değerlenebileceğinizi kesinlikle unutmayın. Sizler de elinizdeki hurda malzemeleri tekrar geri dönüşüm kapsamında çevreye kazandırmak istiyorsanız Dilovası hurdacı firmamız ile iletişime geçebilir ve doğaya bir katkıda bulunabilirsiniz.

Dilovası bölgesinde hurdalarınızı dilediğiniz yerden alarak gerekli ayrıştırma işlemlerinden geçirerek yeniden kullanılabilmesi için tesisimizde gerekli işlemlerden geçmelerini sağlamaktayız. Elinizdeki hurdaların çöpe gitmesi yerine değerlenmesi için firmamızı arayabilirsiniz. Hurda alım satımı ve geri dönüşüm ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve hurda satışı için dilediğiniz an Dilovası hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın