Bostancı Sarı Hurdası Alımı

Bostancı Sarı Hurdası Alımı

Bostancı Sarı Hurdası Alımı Bostancı ve semtlerinde her türlü sarı ve hurdalarınızı yerinde alıp nakit ödeme yapıyoruz. Anadolu hurda 20 yıllık geçmişiyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Anadolu Sarı Hurdacısı olarak firmamız İstanbul, Bostancı ilçemizin her mahallesinden hurdalarınızı ve geri dönüşüm

Bostancı Sarı Hurdası Alımı - 0536 614 6326

bostancı sarı hurdası alımı 0536 614 6326

 ürünlerinizi alıyoruz. Günün her saati hizmetimiz mevcuttur. Eski ev eşyaları, kullanım ömrünü tamamlamış kombi hurdası, televizyon hurdası, bilgisayar ve ekipmanları hurdası, elektronik hurdalar, çamaşır makinesi  hurdası, buzdolabı hurdası, kurutma makinesi hurdası, ütü hurdası, plastik ve pet hurdası, pvc pimapen hurdası, kentsel dönüşüm hurdaları, kağıt karton hurdası ve geri dönüşümü, Çekmeköy atık kağıt toplama depo temizliği ve şantiye hurdalarınızı alıyoruz. Bostancı hurda alanlar olarak sizlere bir numara hizmet sunuyoruz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her nevi sarı hurdalarınız değerinde alınır ve değerinde satılır. Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz.

Bostancı Sarı Hurda Alımı

Klima hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ekonomi değer açısından önemlidir. Her türlü ofis ev ve fabrika klimalarının hurdalarını değerinde alıyoruz.  Klima Hurdası alan Firmamız İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumdaki klima hurda çeşitlerini yerinden sökerek nakit alımını yapmaktadır. Sizde kullanım dışı arızalı klima çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca hurda şofben ve ev kullanımı hurda makinalarınızı yerinde sökerek alım yapıyoruz.

İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız eski klimalarınızı , bekçi kulübelerinizi , kabinlerinizi ve mobalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma ve tartım işleri biz ve uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Bostancı Hurda Alımı

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır..

Her çeşit hurdalarınız için aşağıdaki numaradan bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Hurdalarınızın değerini nakit olarak ödeme yapmaktayız.  Bostancı Sarı Hurdacısı olarak bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın