Bostancı Hurdacı | Bostancı Hurda Alımı | 0536 614 6326

Bostancı Hurdacı | Bostancı Hurda Alımı | 0536 614 6326

Bostancı Hurda Metal Alım Satımı

Bostancı hurdacı olarak sizlere hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Her nevi hurdanızı alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurdalarınızı değerlendirmek için en doğru adres olarak Hurda Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Bostancı ilçesi İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Bu bölgede hurdacılık hizmetleri firmamız tarafından yürütülmektedir. Her nevi hurdanızı değerinde alıyoruz. Hurdalarınızı aldıktan sonra ise geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüm sayesinde bunlar çöp olmaktan atık olmaktan kurtulup yeniden işlem görür hale gelir.

Bostancu Hurdacılar WHATSAP-GSM: (0536) 614 6326

Sadece Bostancı ilçesinde değil tüm İstanbul’da faaliyet gösteriyoruz. Anadolu yakası hurdacı ve Avrupa yakası hurdacı olarak da anılmaktayız. Bostancı ilçesindeki her mahalleden hurda alımı yapıyoruz. Sizlere en yakın hurdacı olarak yardımcı oluyoruz. Bizi arayarak hurdanız olduğunu belirttiğinizde en kısa sürede adresinize gelerek adresten hurda alımı yapıyoruz. Böylelikle hem kısa zamanda kurtulmuş olursunuz hem de ekonomiye katkı sağlarsınız.

Firmamız hurda karşılığı bina yıkım hizmeti vermektedir. Yıkılacak binalar yüksek maliyet tutabilmektedir. Binanın malzemesi, konumu çok büyük maliyetlere yol açabilir. Hurda hurdacı olarak sizi bu dertten kurtarıyoruz.

“Sadece hurda karşılığında başka hiçbir ücret talep etmeden bina yıkımını gerçekleştiriyoruz. Profesyonel araçlar ve iş sağlığı güvenliği kuralları esas alınarak hizmet sağlanmaktadır.”

Hurda fiyatları çok fazla etkenden dolayı değişiklik göstermektedirler. Hammadde arz talep miktarı, döviz endeksleri, küresel borsalar metal fiyatlarında değişikliğe neden olmaktadır. Bu kapsamda bir ay önceki hurda fiyatı bir ay sonra daha düşük ya da daha yüksek olabilmektedir. Bu kapsamda hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız Hurda Hurdacı 7/24 hizmetinizdedir.

“Bostancı hurdacılık olarak da birçok insan tarafından tanınan firmamız, elinizde bulunan hurdaları yerinde inceledikten sonra sizlere fiyat teklifleri veriyor. Verilen teklifler genellikle müşteriler tarafından kabul edilmektedir”.

Anadolu Hurda metal olarak, Alüminyum hurdaları metal hurda türleri içerisinde en yüksek fiyattan değerlendirilen metal hurdalarından biridir. Hurdacı firmaları alüminyum hurdalarını alırken birbirlerinden farklı fiyatlar sunabilirler. Fakat temelde sektörde bir fiyat aralığı vardır. Bostancı Hurdacı firmamız ise bu fiyat aralığında tavan fiyat uygulaması ile alüminyum hurdalarınızı en yüksek değerden satın almaktadır. Sadece alüminyum hurdalarınızı da değil bütün hurda çeşitlerini satın alıyoruz. Aldığımız bütün hurdaları hammadde haline getiriyoruz. Böylelikle yeniden ekonomiye kazandırılmasını sağlıyoruz.

En yakın Hurdacınız

WHATSAP-GSM: (0536) 614 6326

Bakır hurdası satmak istediğinizde firmamız Bostancı hurdacısını arayabilirsiniz. Hurda Bakır metallerinizi adresinize gelerek satın alıyoruz. Bizi aradığınızda en kısa sürede adresinize geliyor ve hurdalarınızı teslim alıyoruz. Profesyonel hurdacılık hizmetleri kapsamında Bakır hurdalarınızı hammaddeye dönüştürüyor ve Sanayide Bakır hammadde kullanan yerlere gönderiyoruz. Böylece Bakır kullanacak olan sektörlere iyi bir kaynak oluşturuyoruz. Elbette ki bunun en önemli adımı da siz değerli müşterilerimizin hurda Bakırları biz hurdacılara satmanızdır.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın