Ataşehir Hurdacı

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir hurdacı firmamızla çalışarak, elinizdeki atık veya eskimiş durumda bulunan eşya ya da malzemeleri elden çıkarabilirsiniz. Firmamız yer kaplayan ve kullanılamaz durumda olan hurdaları satın alarak sizlere değerinde kazanç sağlamaktadır. Yakın hurdacılar aramak zorunda kalmadan bizi arayabilir, yüksek miktardaki hurdaları kısa sürede elden çıkarabilirsiniz. Ataşehir Hurda firması her türlü hurdaya uygun araçlar ve iş makineleriyle belirtilen günde ve saatte adresinize gelir, tecrübeli ekibiyle fazlalık eşya ve malzemeleri kısa sürede teslim alır.

Hurda satış fiyatları ne yazık ki hurdacılar arasında farklılıklar gösterebilir. Bu da, sizlerin satıştan zarar etmenize neden olabilir. Hurdacılık günümüzde ciddi sektöre dönüşmüş, kurumsal kimlik kazanan firmalar daha gelişmiş olanaklarla hurda alım satımı yapmaya başlamıştır. Ataşehir Hurdacı bu kuruluşların başında gelmektedir. Deneyimli ekibiyle sizlere haftanın yedi günü hizmet veren firmamız, hurdaları zamanında ve gerçek hurda bedelleriyle satın alır. Bizden aldığınız fiyatlar hizmet süreci boyunca değişmez. Söz verilen bedel üzerinden hızlı ödeme gerçekleştirilir. Alım satım işlemlerinde hassas ölçüm yapan cihazlar kullanılır.

Hurdacılık firmaları birer ticari kuruluş olmanın yanında önemli bir misyona da sahiptir. Geçmişte atılan, ayrıştırılmayan ürünler ekonomiye ve çevreye ciddi zararlar vermekteydi. Gelişen teknolojinin ışığında hurda firmaları artık eşya ya da malzemelerinizi alır, tesislerde işler ve geri dönüşüm merkezlerine gönderir. Plastikten metale pek çok ürün özel olarak işlenmekte ve hammaddeye geri dönüştürülmektedir. Bu da ülkemiz ekonomisine olduğu kadar, doğanın korunmasına da katkı sağlamaktadır.

Plastik hurda alımı ve kağıt ya da kauçuk gibi diğer sarf malzemeleri hurdacılar tarafından alınarak geri dönüştürülür. Kullanılmayacak durumda olan veya atık olarak sınıflandırılmış bu malzemeleri özel tekniklerle işleyerek tekrar kullanmak mümkündür. Hurda metal alımı yapan firmamız, demir, nikel, krom, pirinç, alüminyum, çelik ve demir gibi değerli malzemeleri de satın almaktadır. Ahşap hurdalar ve eski eşyalar da hurdacılık firmaları tarafından toplanmaktadır. Eski elektronik cihaz ve beyaz eşyalarınızı güncel fiyatlar üzerinden elden çıkarabilirsiniz.
Ataşehir Hurda firmamıza ulaşarak fiyat ve hizmet detaylarımızla ilgili bilgi alabilirisiniz.

Whatsapp
Baytar Metal
Baytar Metal
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın