Yakacık Yeni Mahallesi Hurda – Hurdacı – Hurdacısı – 0536-614-6326

Yakacık Yeni Mahallesi Hurda

Yakacık Yeni Mahallesi Hurda  olarak 20 yılldır en iyi en hızlı ve %100 şeffaf bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz.En kaliteli hizmet için bizi arayınız!  Size en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Yunus Mahallesi Hurda olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Yakacık Yeni Mahallesi Hurda olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm elçilerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Yakacık Yeni Mahallesi Hurda olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Yakacık Yeni Mahallesi’nin bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Yakacık Yeni Mahallesi Hurda olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Yakacık Yeni Mahallesi Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Yakacık Yeni Mahallesi Hurda Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

Yakacık Yeni Mahallesi Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Sarı Hurdası Alımı

Yakacık Yeni Mahallesii  Bakır Hurdası Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Soyma Bakır Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi  Krom Hurdası Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Profil Alüminyum Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Sert Hurda Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Dkp Hurda Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası Alımı

Yakacık Yeni Mahallesii Madeni Hurda Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Demir Talaşı  Hurda Alımı

Yakacık Yeni Mahallesi Sac Hurda Alımları Alımı  Daha fazlasını oku