Tuzla Hurda – Tuzla Hurdacı – Tuzla Bakır Hurdacısı – 0536 614 6326

Tuzla Hurda

Tuzla Hurda olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır , üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

Sancaktepe Kablo Hurdacısı - En İyi Fiyata Hurda Alımı -0536 614 6326
Tuzla Hurda-Tuzla Hurdacı-Tuzla Bakır Hurdacısı-0536 614 6326

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Sarı hurda, piyasada metal pirinç olarak da bilinir. Sarı, bakırın çinko karışımı bir metaldir. Hurda sarı çeşitleriniz en yüksek fiyat ile değerlendirilmektedir. Hurda sarı ne kadar kırmızıya yakınsa bakır oranı o derece yüksek ve değerlidir. Hurda sarı kablo, kapı kilitleri, musluk hurdaları, sarı hurda talaşı gibi hurdalarınızı en iyi fiyata alıyoruz…

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Sanayi ve ham madde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olurken, eski çağlarda da kısıtlı imkanlar içinde bakırın kullanışlı olması, eskiden beridir bakırın insan yaşamı için önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştur.

Bizlere 7/24 numaralarımızdan Whatsapp üzerinden ya da internet sitemizdeki  e posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere yirmi yıldır en iyi en hızlı ve en güvenilir bir şekilde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Bakır ; dünyanın tüm bölgelerinde rastlanan bir metal çeşididir. Gümüşlerden sonra iyi ileten bakır metal olduğu bazı testler sonucunda ispatlanmıştır. Günümüz dünyasında bakırın kullanıldığı alanlar çok farklılık göstermekle beraber , özellikle teknolojik cihaz , ürün ve malzemelerinde bol miktarda bakır bulunmaktadır. Bununla beraber bakır tüm inşaat alanlarında fazlaca kullanılmaktadır  . Bakır geri dönüşüm sürecinde atık bakır hurdalar öncelikle küçük parçacıklar halinde doğranıp eritilme durumuna hazır hale getirilmektedir. Eritilen tüm bakırlar, ham madde olarak yeniden kullanıma sunulmaktadır. Bakır üretiminde de kullanılan bir maddedir. İletkenler bakır veya alüminyumdan tek tel ya da daha ince tellerden örülmüş örgü tel olabilmektedir.

Tuzla Hurda her zaman en yüksek kurdan Hurda Bakırlarınızı almakta olup, ücretsiz ekspertiz ve nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Hurda Bakırlarınız için ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilir.. Hurda Bakırlarınızın durumu ve değeri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tuzla Hurda olarak firmamıza 0536 614 63 26 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saati doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bakır hurdalarınız geri dönüşüme katkı sağlaması amacı ile kablo soyma, lama, kırkambar bakır, kromlarınız ve bakır hurdalarınız toptan olarak hızlı bir şekilde değerinde adresinizden tartım işlemlerinden sonra  alınır. İyi günler dileriz..