Esentepe Mahallesi Hurdacısı – Hurdası – Hurda – 0536-614-6326

Esentepe Mahallesi Hurdacısı

Esentepe Mahallesi Hurdacısı olarak 20 yıldır en iyi hizmeti veriyoruz. Esentepe Mahallesi Hurda olarak en hızlı,kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Esentepe Mahallesi Hurdacısı olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Esentepe Mahallesi Hurdacısı olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm elçilerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Esentepe Mahallesi Hurdacısı olarak İstanbul genelinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz. Esentepe Mahallesi Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Esentepe Mahallesi Hurdacısı alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Esentepe Mahallesi Hurdacısı Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

Esentepe Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

Esentepe Sarı Hurdası Alımı

Esentepe  Bakır Hurdası Alımı

Esentepe Soyma Bakır Alımı

Esentepe  Krom Hurdası Alımı

Esentepe Profil Alüminyum Alımı

Esentepe Sert Hurda Alımı

Esentepe Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

Esentepe Dkp Hurda Alımı

Esentepe Hurda Beyaz Eşya Alımı

Esentepe Madeni Hurda Alımı

Esentepe Demir Alımı Hurda

Esentepe Demir Talaşı  Hurda Alımı

Esentepe Sac Hurda Alımı

Esentepe Kağıt Hurdası Alımı

Esentepe Plastik Hurdası Alımı Daha fazlasını oku