Cevizli mahallesi hurdacı – hurda – hurdacısı – 0536-614-6326

Cevizli Mahallesi Hurdacı

Cevizli mahallesi hurdacı olarak 20 yıldır sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Ve en güvenilir bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Cevizli mahallesi Hurdacı olarak yükleme nakliye işlerinizi ve ücretsiz şeffaf tartım işlemlerinizi firmamızdaki en tecrübeli ve deneyimli arkadaşlarımızla en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Satmak istediğiniz hurda veya hurdalarınız için bizlere internet veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden hurda veya hurdalarınızın fotoğrafını çekip bizlere gönderiniz . Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizler için bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler için çıkarmış olduğumuz  fiyatlarda tam net olarak hurdanın ağırlığını bilmediğimiz için yaklaşık vermiş olduğumuz size sunduğmuz  fiyatlarımızdır. . .

Sizlere bunu da telefon görüşmelerimizde sizlere altını  çizerek  önceden söylüyoruz. Ama hurda teslim alımında vermiş olduğumuz fiyatlar ile telefon konuşmalarımızda verilen fiyatlarımız ile arasında çok az bir fark vardır. Hurdalarınızı anında adresten teslim alarak hızlı bir şekilde yüklemesini yaparak sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde tartım işlemlerimizi gerçekleştirip en son işlem olarak sizlerin değersiz olarak görmüş olduğunuz hurda veya  hurdalarınızı anında nakite çeviriyoruz. Bizlere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0536 614 63 26

Her Çeşit Hurda Alım Satım İşlemlerinizi Anında Yapıyoruz !

Cevizli Mahallesi Hurdacı olarak İstanbul’un her yerinden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerinizden hurda alım satım işlerini yapıyoruz. Her türlü demir hurdası, nikel hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kağıt karton hurdası, plastik hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası, çamaşır makinesi – buzdolabı gibi beyaz eşya alımı, inşaat hurda alımı, pvc pencere hurda alımları ve hurda sınıfına giren diğer hurda alım satım işleri yapıyoruz.

En iyi fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinizden teslim alarak ücretsiz tartı işlemimiz ile sizlerle birlikte tartım işlerini şeffaf bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca hurda alım ve satımı dışında da bizleri arayarak hurda fiyatlarını dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Cevizli Mahallesi Hurdacı olarak Atalar merkez ve semtlerinde toptan hurda alım satımı yapmaktayız. Her nevi hurdayı yerinde nakit alıyoruz .Cevizli Mahallesi Hurdacı olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz ve yerinizde tartarak hurdalarınızı almaktayız. Cevizli Mahallesi Hurda alanlar içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Cevizli Mahallesi Hurdacı Olarak Alımını Yaptığımız Hurdalar

♥  Cevizli Hurda Her Çeşit Kablo Alımı

♥ Cevizli Hurda r Sarı Hurdası Alımı

♥ Cevizli Hurda Bakır Hurdası Alımı

♥ Cevizli Hurda Soyma Bakır Alımı

♥Cevizli Hurda Krom Hurdası Alımı

♥ Cevizli Hurda Kurşun Hurdası Alımı

♥ Cevizli Hurda Alüminyum Hurdası Alımı

♥Cevizli Hurda Profil Alüminyum Alımı

♥ Cevizli Hurda Sert Hurda Alımı

♥ Cevizli Hurda r Akümülatör ( AKÜ ) Hurda Alımı

♥ Cevizli Hurda Dkp Hurda Alımı

♥ Cevizli Hurda Hurda Beyaz Eşya Alımı

♥ Cevizli Hurda Madeni Hurda Alımı

♥ Cevizli Hurda  Demir Alımı Hurda

♥ Cevizli Hurda Demir Talaşı  Hurda Alımı

♥ Cevizli Hurda Sac Hurda Alımları Alımı  Daha fazlasını oku